Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Nasza oferta

O nas

Nasza misja


Internetowy Serwis MaxTrader jest platformą stworzoną specjalnie dla potrzeb biznesu międzynarodowego i lokalnego, której nie dotyczą ani granice kraju ani branża. Rosnące zainteresowanie Polską i międzynarodową wymianą handlową powoduje, iż MaxTrader cieszy się stale rosnącą popularnością wśród przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Ideą serwisu MaxTrader jest pomoc w:

  • nawiązywaniu trwałych kontaktów biznesowych między podmiotami gospodarczymi w Polsce, Europie Zachodniej oraz Rosji,
  • składaniu i otrzymywaniu ofert handlowych,
  • promowaniu produktów i usług
  • dostarczaniu cennych informacji służących ekspansji i rozwojowi każdego przedsiębiorstwa,
  • informowaniu o organizowanych targach, wystawach, szkoleniach, programach,
  • każdej kwestii dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i poza jej granicami.

Pragniemy zachęcić firmy do eksportu i importu, wskazując zarazem, iż dzięki naszej platformie jest to o wiele łatwiejsze. Służymy pomocą, doradztwem, przełamujemy granice, bariery językowe i stereotypy. Solidne informacje, dopasowany wachlarz usług, szczególna dbałość o każdego klienta, a także możliwość zamieszczania darmowych informacji o firmie sprawiły, iż MaxTrader od samego początku swojego istnienia jest podręcznikiem wielu przedsiębiorstw, małych i wielkich. W wielu przypadkach nasza działalność pozwoliła zbudować długotrwałe kontakty między firmami przynoszące obustronne korzyści.


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję