Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 
  • Firma
  • Produkty (3)
  • Oferty (0)
  • Firm Rank(5)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

FPH Witek's Adam Witek

FPH Witek's Adam Witek
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: Brak danych
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1990
Kategorie:

Dom i ogród

Hotel, Gastronomia, Catering

Meblarstwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Firma Produkcyjno Handlowa Witek's specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu gastronomii od 1990 r. Przez ten okres zdobyliśmy zaufanie odbiorców w Polsce oraz za granicą. W przeciągu ostatnich lat nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Obecnie posiadamy 12 sklepów rozmieszczonych po całym kraju, w których możecie Państwo zapoznać się bezpośrednio z naszą szeroką ofertą. Przez cały czas istnienia firmy staramy się nadążać za trendami panującymi na rynkach światowych. W dziedzinie wzornictwa porcelany i szkła a także wystroju wnętrz.

Współpracujemy z wieloma fabrykami w Polsce oraz zagranicą. Z produkcji krajowej jak i światowej staramy się wybrać do dystrybucji najciekawsze wzory. W naszej ofercie nowe formy porcelany, ceramiki i szkła zaskakują swoją różnorodnością oraz istotną rzeczą jest to, iż możemy zapewnić klientowi praktycznie każdą ilość towaru którą potrzebuje.

Od kilku lat wprowadzamy na rynek odważną linię "Witek's Extreme Cream" z kremowym szkliwem imitującym porcelanę "bone china" oraz "Witek's Extreme White" - cały czas ją poszerzając i uatrakcyjniając. Są to fasony o bardzo oryginalnych kształtach, które obecnie robią furorę na rynku polskim podobnie zresztą jak i na całym świecie. Naszą nowością jest również linia "Witek's Ceramika" nadająca się świetnie do lokali o charakterze biesiadnym.

Posiadamy tak znaną na polskim rynku porcelanę gastronomiczną firm Lubiana oraz Karolina - oferując klientowi ciągłość w zamówieniach oraz dostawach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z porcelany dekorowanej w postaci zestawów serwisowych oraz na sztuki - wszystkie sygnowane naszym logiem "MartGlass".

Przez cały czas wprowadzamy do naszej oferty wyroby ze szkła z wielu hut. W ostatnim czasie obok wyrobów z huty szkła Krosno proponujemy Państwu szkło z huty szkła Bohemia. Oferta ta obejmuje obok zwykłego szkła sodowego wyroby z hartowanymi obrzeżami a także kryształ.

Więcej informacji na www.witeks.pl
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Handlowców 2
Miasto:Modlniczka
Kod pocztowy:32-085
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 12 6233922
Faks: +48 12 6366958

Internet

Strona WWW:www.witeks.pl
Prezentacja:www.fph-witeks.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Małgorzata Borowiak
Telefon stacjonarny: +48 12 6233922
Telefon komórkowy: +48 502502337
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję